+48 515 122 386
25 Czerwca 45, 26-600 Radom
biuro@aseem.pl
AseemAseem

Blog Details

Serwis, modernizacja i rozbudowa zbiorników do magazynowania paliw

Jeśli poszukujesz solidnego partnera w zakresie serwisowania zbiorników paliwowych, to firma ASEEM jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie czyszczenia, serwisowania i przeglądów zbiorników do magazynowania paliw, a także wymiany filtrów i kalibracji liczników. Dzięki nam, Twoja instalacja paliwowa będzie działała niezawodnie i bezpiecznie.

Nasza oferta obejmuje:

  • Serwis zbiorników paliwowych – przeprowadzamy pełne przeglądy, diagnozujemy ewentualne problemy, a także usuwamy usterki i awarie.
  • Czyszczenie zbiorników paliwowych – usuwamy zanieczyszczenia, osady i resztki paliw, co pozwala na zachowanie czystości i jakości paliwa.
  • Wymiana filtrów – zapewniamy profesjonalną wymianę filtrów, co wpływa na jakość i wydajność paliwa.
  • Kalibracja liczników – dokładnie kalibrujemy liczniki, aby zapewnić precyzyjne i rzetelne pomiar paliwa.
  • Przeglądy zbiorników paliwowych – przeprowadzamy regularne przeglądy zbiorników paliwowych, które pozwalają na wykrycie i naprawę ewentualnych usterek oraz awarii.
  • Rozbudowę i modernizacje obecnych instalacji paliwowych w zbiornikach polietylenowych jak i zbiornikach metalowych w tym również na stacjach paliw

Wszystkie nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność Twojej instalacji paliwowej. Nasza firma posiada odpowiednie certyfikaty oraz doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak zadbać o Twoje zbiorniki paliwowe.

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązania i dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Dzięki nam Twoja instalacja paliwowa będzie działała sprawnie i bezpiecznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zadzwoń i zapytaj o aktualną ofertę tel. 515 122 386

Leave A Comment