+48 515 122 386
25 Czerwca 45, 26-600 Radom
biuro@aseem.pl
AseemAseem

Dostawy paliw, Dostawy AdBlue®, Nawozy, Zbiorniki na paliwa, Serwis zbiorników, Systemy kontroli paliw

W naszej ofercie znajdziesz również: Hurtowe dostawy Paliw Hurtowe dostawy AdBlue/Noxy Hurtowe dostawy Nawozów Zbiorniki na olej napędowy Zbiorniki na olej opałowy Zbiorniki na AdBlue Zbiorniki na Wodę Zbiorniki na RSM Systemy zarządzania paliwem Serwis i rozbudowa zbiorników

    Jelenia Góra – miasto otoczone malowniczymi górami, które przyciąga turystów z całego świata. Jesteśmy tu, aby sprostać potrzebom mieszkańców Jeleniej Góry w zakresie dostawy zbiorników, nawozów, AdBlue oraz paliw. Nasza oferta jest wszechstronna i elastyczna, dostosowana do różnych branż i zastosowań. Oferujemy zbiorniki o różnych pojemnościach, idealne do przechowywania substancji w sposób bezpieczny i efektywny. Nasze nawozy są specjalnie dobrane, aby wspierać zdrowy wzrost roślin. Dostarczamy nasze produkty terminowo i dbamy o pełne zadowolenie klienta. Skorzystaj z naszych usług w Jeleniej Górze i zaufaj naszemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla Twojego sukcesu.

    Jesteśmy dystrybutorem zbiorników na: Olej Napędowy, Olej Opałowy, AdBlue, Wodę, Deszczówkę i Nawozy RSM. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki stacjonarne oraz mobilne od wszystkich producentów w Polsce. Bezpłatnie doradzamy, porównujemy i pomagamy w wyborze najbardziej odpowiedniego modelu zbiornika dla naszych klientów.