Twoja firma nie może realizować bieżących działań bez sprawnej floty. A pojazdy czy maszyny rolnicze nie zadziałają bez stałego dostępu do paliwa – wydajnego i odpowiednio dopasowanego do potrzeb Twojego sprzętu. Nie pozwolimy, by jakiekolwiek opóźnienia w dostawach zakłóciły ciągłość działania Twojej firmy. Zamów produkt, jakiego potrzebujesz, a my szybko dostarczymy go na wskazane przez Ciebie miejsce.

Jakiego rodzaju paliwa oferujemy?

W ASEEM stawiamy na różnorodność oferty. Znajdziesz u nas następujące rodzaje paliw:

 • olej napędowy (B0 i B7) – paliwo do zasilania samochodów osobowych
  i ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych;
 • benzynę – najpopularniejsze paliwo do aut osobowych i ciężarowych;
 • olej opałowy – paliwo wykorzystywane w przemyśle, do zasilania instalacji grzewczych i w procesach produkcyjnych;
 • olej napędowy arktyczny – paliwo zachowujące swoje parametry nawet
  w bardzo niskich temperaturach.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszymi stałymi klientami są firmy transportowe, rolnicze, budowlane, produkcyjne i inne, w których na co dzień wykorzystuje się pojazdy i maszyny zasilane paliwami ciekłymi. Mamy nadzieję, że Ty również dołączysz do ich grona. Setki pozytywnych opinii od naszych odbiorców to dowód na to, że jesteśmy godnym partnerem do współpracy również z Twoja firmą. Gwarantujemy, że decyzja o współpracy z naszą firmą będzie owocna dla każdej ze stron!

 

Odpowiadamy za wysoką jakość

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, godnymi zaufania dostawcami. Dbamy o to, by do naszych klientów trafiało wyłącznie paliwo o odpowiednich parametrach oraz spełniające wszystkie wymagane normy prawne i jakościowe. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to nie tylko dla wydajnej pracy Twoich urządzeń i pojazdów, lecz także dla Twojego bezpieczeństwa.

 

W ofercie ASEEM znajdziesz: olej napędowy, olej opałowy oraz benzyny produkowane przez największe światowe koncerny paliwowe takie jak m.in.: ORLEN, Aramco, Shell, BP i Total. Oferujemy również produkty dostarczane przez niezależnych importerów krajowych jak i zagranicznych.

 

System PUESC – Twoja gwarancja bezpieczeństwa

Składając zamówienia w ASEEM, dbamy o to abyś zyskał pewność, że paliwo pochodzi z legalnych źródeł, jest bezpieczne, ma odpowiedni skład i parametry. Dbamy o jakość na wszystkich etapach dostawy paliwa. Każda realizowana dostawa monitorowana jest poprzez system SENT w ramach PUESC – spełniane są pod tym względem wszystkie wymogi obowiązujące w przypadku transportu tzw. towarów wrażliwych.

 

Każda zamówiona dostawa paliwa realizowana jest przy pomocy cystern
z legalizowanym układem wydawczym. To dla naszych klientów gwarancja, że trafia do nich dokładnie taka ilość paliwa, jaką zamówili. Dostawy potwierdzane są zawsze odpowiednimi dokumentami a na życzenie może zostać pozostawiona próbkę paliwa – chcemy w ten sposób zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa podczas zakupu.

 

Dodatkowo wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pomoc w obsłudze systemu PUESC w procesie:

 • rejestracji podmiotu;
 • rejestracji pieca grzewczego;
 • rejestracji kodu transakcyjnego;
 • zamknięcia zgłoszenia SENT.

 

Czekamy na Twoje zamówienie

Chcesz wypróbować wygodny sposób na zamawianie paliwa dla swojej firmy? Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz porady przed podjęciem decyzji? Skontaktuj się z nami – handlowcy z ASEEM są gotowi, by pomóc Ci na każdym etapie zakupu!

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami, jeśli:
 
- Masz pytania dotyczące produktów oraz usług, które oferujemy.
- Chcesz otrzymać szczegółową ofertę cenową dopasowaną do swojej firmy.
 
 
 
Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń! Tel. 515 122 386

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji

  Imię

  Email

  Twoja wiadomość