Nasze cele – Twoje korzyści

Już od ponad 10 lat zapewniamy firmom transportowym, gospodarstwom rolnym i instytucjom „nieograniczone możliwości”. Chcemy ułatwić Ci prowadzenie firmy – to My zajmiemy się dostarczeniem potrzebnego dla Twojego biznesu: paliwa, płynu AdBlue czy nawozu RSM a Ty skupisz się wyłącznie na dochodowej części swojej działalności.

Szybkie dostawy, zaufani dostawcy, produkty wysokiej jakości, profesjonalne doradztwo i szeroki wybór produktów oraz usług – to właśnie „nieograniczone możliwości”, które zapewni Ci ASEEM!

 

Nasza misja i wizja – wspieramy Cię w wielu obszarach

Misję i wizję naszej firmy realizujemy tak, aby przede wszystkim zapewniać korzyści Tobie jako naszemu klientowi. Dążymy do zajęcia pozycji lidera w branży – robimy to poprzez dostarczanie naszym klientom wyłącznie sprawdzonych produktów oraz usług od wyselekcjonowanych dostawców. U nas to wszystko masz w jednym miejscu!

W ASEEM spełniamy Twoje potrzeby szybko, nie narażając Cię na długi czas oczekiwania. Dbamy o to, by Twój biznes mógł działać bez przeszkód. Zamów paliwo, AdBlue, RSM, zbiornik, lub system do kontroli i monitoringu paliwa, a My dostarczymy wszystko na miejsce, oszczędzając Twój czas. Z nami osiąganie celów biznesowych stanie się dla Ciebie przyjemniejsze i łatwiejsze!

 

Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie

Możesz nam zaufać – w końcu nieprzypadkowo w ciągu kilkunastu lat naszej działalności staliśmy się jednym z liderów branży związanej z transportem
i rolnictwem. Nie chcemy tego zmieniać, będziemy więc nadal pracować na zaufanie naszych klientów poprzez dostarczanie im innowacyjnych, starannie sprawdzonych produktów oraz usług na najwyższym poziomie.

Wierzymy, że nasze standardy jakości i profesjonalizm staną się wzorem dla całej branży – a Ty na tym skorzystasz!

 

Ważne dla nas i… dla Ciebie

Jest kilka kwestii, które mają dla nas szczególne znaczenie – to one pomagają się nam rozwijać oraz nie tylko odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, lecz także je przekraczać.

  • Chcemy być partnerami dla naszych klientów – jeśli nie wiesz, jaki produkt wybrać i jakie rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie najlepiej, zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo.
  • Stawiamy na rozwój i innowacje – starannie dobieramy dostawców, tak aby móc zaoferować Ci nowoczesne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości.
  • Dbamy o środowisko naturalne – wybieramy produkty zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
  • Nie ograniczamy się – na rynku działa wielu dostawców paliw, AdBlue, nawozów, systemów do kontroli i monitorowania paliwa, serwisu
    i rozbudowy instalacji paliwowych oraz zbiorników. Jednak tylko u Nas znajdziesz wszystkie te produkty w jednym miejscu. Pod tym względem nie mamy konkurencji!

 

Skontaktuj się z nami i zamów produkty oraz usługi, których potrzebujesz!