Zadbamy o Twój sukces i środowisko naturalne

Zamów płyn AdBlue – a dostawę w dowolne miejsce w Polsce zrealizujemy szybciej niż możesz przypuszczać! Stosowanie płynu AdBlue w większości aut ciężarowych jest obowiązkowe, ale warto to robić także z innego powodu – w ten sposób chronisz swój silnik i zapobiegasz awariom. Dbając o odpowiedni poziom AdBlue w pojeździe, troszczysz się również o środowisko naturalne, ograniczając zawartość tlenku azotu w spalinach. Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc – zapewniamy szybkie dostawy płynu AdBlue na terenie całego kraju w formie i ilości, jakiej potrzebuje Twoja firma.

Bezpłatna i szybka dostawa, gdzie tylko chcesz!

Dzięki szybkiej realizacji zamówień brak płynu AdBlue w pojeździe na pewno Cię nie zaskoczy. Już nie musisz planować zakupów z dużym wyprzedzeniem. Nasz zespół zadba o to aby płyn AdBlue dojechał do Twojej firmy najszybciej jak to tylko możliwe.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami dysponującymi rozbudowaną flotą samochodową możemy maksymalnie skrócić czas dostawy. Jesteśmy
w stanie dostarczyć płyn AdBlue w dowolne miejsce w Polsce w ciągu kilku dni roboczych od momentu złożenia zamówienia!

 

Wyłącznie certyfikowany produkt

Składając zamówienia w ASEEM, masz pewność, że płyn AdBlue spełni swoje zadanie – będzie chronić Twój silnik i oczyszczać emitowane spaliny.
Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi producentami i dystrybutorami płynu AdBlue. Pewne źródło to dla Ciebie gwarancja, że oferowany przez naszą firmę płyn będzie bezpieczny dla Twoich pojazdów i środowiska.

 

Jaki produkt oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi płyn Noxy AdBlue (Mocznik o stężeniu 32,5 %). Produkt otrzymywany z technicznie czystego mocznika (bez dodatku substancji obcych) i wody zdemineralizowanej. Produkt zgodny jest ze wszystkimi obowiązującymi normami (ISO 22241 oraz EURO 5 i EURO 6). Produkt z licencją VDA oraz certyfikatem jakości od Grupa Azoty.

 

Ważne informacje dotyczące przechowywania AdBlue

Płyn AdBlue wymaga odpowiednich warunków przechowywania. Należy go przechowywać w temperaturze od -11,5 do 30°C, a najlepsze warunki temperaturowe to przedział od -5 do 25°C. W zbyt niskiej temperaturze może on ulec krystalizacji, natomiast zbyt wysoka również może spowodować, iż produkt straci swoje właściwości. Płyn AdBlue przechowywany powinien być także
w specjalnych pojemnikach ze stali kwasoodpornej lub bezciśnieniowych zbiornikach.

 

Tankujesz – Zbiornik otrzymujesz!

Jeśli nie masz w czym przetrzymywać płynu AdBlue lub Twój dotychczasowy zbiornik/mauzer uległ awarii i potrzebujesz nowego zbiornika to świetnie trafiłeś!

Nie musisz już inwestować w zakup takiego zbiornika. Przy stałej współpracy
z naszą firmą otrzymasz profesjonalny zbiornik do magazynowania i dystrybucji płynu AdBlue zupełnie za darmo! Zadbamy również o to aby nigdy nie zabrakło
w nim płynu. Zbiornik zostanie wyposażony w specjalny system, który będzie monitorował poziom AdBlue. Nasz dział logistyczny widząc, że w zbiorniku kończy się płyn wyśle do Ciebie cysternę aby uzupełnić jego zapas. Nie musisz już myśleć o zamawianiu płynu, dostawy będą przyjeżdżać automatycznie aby Twoja flota była zawsze zatankowana do pełna i gotowa do wyruszenia w drogę!

Spodobała Ci się ta opcja? Chcesz poznać szczegóły i warunki takiej współpracy? Zadzwoń do nas, nasz dział handlowy dopasuje idealne rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy tel. 515 122 386 lub wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy. (Link do formularza)

 

Nowy zbiornik na własność bez zbędnych inwestycji.

Potrzebujesz nowego zbiornika do AdBlue ale nie masz wolnych środków na jego zakup? Żaden problem! Dajemy możliwość zakupu zbiornika na
„raty” 0% / „w litrach” bez zbędnych kosztów i formalności – wystarczy tylko zamawiać płyn AdBlue i to w takiej ilości ile faktycznie potrzebujesz, nic po za tym.

Jak to działa?

Zamawiając płyn AdBlue będziemy każdorazowo do każdego litra doliczać ustaloną wcześniej wspólnie kwotę (kilka groszy). Po określonym czasie
i zamówieniu odpowiedniej ilości litrów płynu zbiornik przejdzie na Twoją własność.  Korzystając z tej opcji sam zadecydujesz jakie wyposażenie i pojemność będzie miał zamówiony przez Ciebie zbiornik. Samodzielnie lub z pomocą naszego doradcy skonfigurujesz jego parametry i wybierzesz odpowiedni model.

A wszystko to bez zbędnych inwestycji na start! Zainteresowała Cię ta opcja? Poniżej przedstawiamy szczegóły jak wygląda taki model współpracy.


Od czego zaczynamy:

Wybieramy model zbiornika (jego pojemność oraz wyposażenie) i ustalamy jego cenę wraz z kosztem dostawy

Ustalamy wartość tzw. wykupu, czyli ostatniej „raty” po zapłacie, której zbiornik przejdzie na Twoją własność

Ustalamy średnio miesięczne zapotrzebowanie na płyn AdBlue w litrach

Ustalamy okres trwania umowy


Przykład:

Wybierasz zbiornik, który kosztuje np. 5.000 zł netto z dostawą na miejsce

Chcesz zapłacić np. 1.000 zł netto jako ostatnią „ratę” tzw. Wykup

Średnio zużywasz np. 2.000 litrów płynu AdBlue miesięcznie

Chcesz spłacić zbiornik w np. 2 lata (24 miesiące)


Kalkulacja:

5.000 zł (wartość zbiornika) – 1.000 zł (wartość wykupu) = 4.000 zł (taką kwotę spłacasz „w ratach”/ „w litrach” )

2.000 litrów x 24 miesiące = 48.000 tyle litrów płynu AdBlue zużyjesz przez cały okres trwania umowy

4.000 zł : 48.000 litrów = 0,08 zł netto zostanie doliczone do każdego zamówionego litra płynu AdBlue w trakcie trwania umowy

Zbiornik przejdzie na Twoją własność automatycznie po zamówieniu 48.000 litrów płynu lub po upływie 24 miesięcy oraz po zapłaceniu kwoty wykupu 1.000 zł netto

Prawda, że proste? Jeśli chcesz poznać bliżej to rozwiązanie, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Przedstawimy wszystkie szczegóły, odpowiemy na pytania oraz wspólnie przygotujemy umowę o współpracy. Zadzwoń tel. 515 122 386 lub wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy. (Link do formularza)

 

W jakiej formie zamówisz płyn AdBlue?

„Nieograniczone możliwości” to nie tylko nasze motto. To także zasada, która towarzyszy nam przy wyborze asortymentu. Wiemy, że nasi klienci mogą potrzebować płynu AdBlue w różnej formie i o różnych objętościach – a nasza oferta to odpowiedź na ich potrzeby.

Realizujemy dostawy płynu AdBlue:

 • Luzem – specjalnie przystosowaną autocysterną. Dzięki specjalnemu układowi wydawczemu, w który wyposażony jest każdy taki pojazd, możemy dostarczyć klientom zamówioną ilość AdBlue z dokładnością do 1 litra.
 • W praktycznych paletopojemnikach typu mauzer. To wyposażone w solidną podstawę (paletę drewnianą lub plastikową) zbiorniki na AdBlue, które ułatwiają transport i przechowywanie tego płynu. Podczas dostawy dbamy
  o bezpieczny transport. Pojemnik dostarczamy przeznaczonym do tego celu autem z windą ułatwiającą rozładunek u klienta. Każdy mauzer ma plombę na włazie zalewowym i spustowym – to dla Ciebie gwarancja, że do płynu nie miały dostępu żadne niepożądane osoby. Paletopojemnik
  o standardowej pojemności 1000 litrów możesz kupić na własność lub wypożyczyć, a po zużyciu płynu – wymienić na nowy.
 • W formie konfekcjonowanej. Oferujemy sprzedaż płynu AdBlue
  w opakowaniach od 5 do 200 litrów (w ilościach całopaletowych) – dzięki temu możemy idealnie trafić w potrzeby klientów.

Czekamy na Twoje zamówienie

Skontaktuj się z nami, aby zamówić szybką dostawę AdBlue lub porozmawiać na temat najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami, jeśli:
 
- Masz pytania dotyczące produktów oraz usług, które oferujemy.
- Chcesz otrzymać szczegółową ofertę cenową dopasowaną do swojej firmy.
 
 
 
Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń! Tel. 515 122 386

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji

  Imię

  Email

  Twoja wiadomość